RAPLA KINO

Rapla kino asub Rapla Kultuurikeskuse renoveeritud hoone II korrusel (Tallinna mnt 17, Rapla linn), sissepääs siseõuest või keskväljakult. Meil on 126 mugavat kinotooli. Sissepääs ratastooliga võimalik.

Tel. 5331 3751

Kinosaali saab kasutada koosolekuteks, konverentsideks, esinemisteks, sünnipäevadeks (ainult kokkuleppel ja vaba aja võimalusel) jne. Ekraaniesine põrandaala esinemisteks on ~10x11m2. Valgustehnika koosneb 12-st Avolites Quartz puldiga juhitavast prožektorist (2x RUSH MH 1, 2x RUSH MH 7 Hybrid ja 8x RUSH MH 6). Võimalik kasutada suurt ja valgusküllast grimmiruumi koos pesemisvõimalusega.

Kinokava näeb ka PILETIMAAILMA lehelt. KINOKAVA

Juhime teie tähelepanu sellele, et:
FILMIDE ALGUS ON (ENAMASTI) TÄPSELT KAVAS OLEVAL KELLAAJAL! Treilerid ja reklaamklipid on ENNE kavas olevat kellaaega. Piletite müük Piletimaailma lehel lõppeb 30 min enne seanssi, seejärel saab pileteid ainult kino kassast!
Palun ära tarbi kinos alkohoolseid jooke!
Väldi haigusnähtudega kinno tulemist! Võimalusel vahetame piletid ringi.
Palun pane oma kaasavõetud pakendid ja muu prügi peale seanssi prügikasti!
PEREPILET kehtib kõigil seanssidel. Alates nt. 2 täiskasvanut + 2 last või 1 täiskasvanu + 3 last kehtib kõigile sooduspilet 4€. Sülelapsed (kuni 2a) tasuta, kui eraldi istekohta ei vaja.
NB! Kinokava võib muutuda sõltuvalt filmide linastusaja muutustest jmt.

LAPSE SÜNNIPÄEV KINOS
Tule ja pea koos sõpradega sünnipäev meie kinos. Pidulaua katab kohvik Hollivuud.
Hind 10€ laps (kinopilet, krõbekana & friikartulid + valikus coca / fanta / sprite / gaasiga vesi / gaseerimata vesi).
Kehtib alates 10 last.

SÕPRADEGA KINNO
Sama päeva kinopileti esitamisel kohvik Hollivuudis -10%.
Kehtib alates 3 sõpra.

BEEBIKINO:
NB! Palume all põrandal nö. “mängualas” välisjalanõudega mitte viibida, kuna beebid roomavad maas kõhuli-käpuli, seega hügieeni mõttes ei ole kena sinna põrandale, tekkidele ja patjadele muda, liiva ega muud sodi tekitada.
Vankritega saab endiselt saali, kui on soovi, lihtsalt pargime need veidi mängualast eemale. Tooliridade vahel võib välisjalanõudega olla, aga kui on soov (vanematel või lastel) jalgu toolile panna, siis palume välisjalanõudega seda samuti mitte teha. Ilma võib 🙂.

Tavahind 5€ (eelmüük Piletimaailmast 5,50 €), soodushind 4€
Piletid eelmüügis ainult www.piletimaailm.com (otsing Rapla kino) internetist või kultuurikeskuse administraatori juures ja Rapla Keskraamatukogu Piletimaailma müügipunktis.
Piletite müük Piletimaailma lehel lõppeb 30 min enne seanssi, seejärel saab pileteid ainult kino kassast!

Foto: Siim Solman