RAPLA KULTUURIKESKUS

Ürituste kalender

dets.
7
L
Tõnu Soosõrve raamatu “Ja pasunad hakkasivad hüüdma …” esitlus
dets. 7 @ 14:00
dets.
9
E
Viljandi Laste- ja Noorteteater Reky etendus “Hunt Kriimsilma talvetembud”
dets. 9 @ 11:00

9. detsembril kell 11 Rapla Kultuurikeskuses “Hunt Kriimsilma talvetembud”
Pilet 8€
Eesti muinasjuttude ainetel
Lavastaja Kadri Paldra
 
Hei, mina olen hallivatimees, võsavillem, susi, metsakutsu või kui soovite Hunt Kriimsilm. Eesti metsade põlisasukas. Kõik mind natuke pelgavad, ikkagi hunt, kuid mind ei ole vaja karta, sest ma olen mõnus ja lihtsalt muhe vend .Elan paksus põlislaanes, kus suvel lilled lõhnavad mesimagusalt ja linnud siristavad lakkamatult pikki trillereid aga talvel tormab metsa käre pakane ning kaanetab kõik jõed ja järved kinni. Nii ma siis seal metsas elan, toimetan ringi ja vembutan aga vot sellel aastal on mul uus väljakutse. Nimelt ühel päeval hulkus metsavahel ringi teatrirahvas, otsisid hunti, nalja kah. No ja siis nägid mind ja kutsusid oma lavastusse hunti mängima, kuidas see mul välja tuleb, eks tulge ise kohale ja vaadake. Võibolla viskan teile mõne tembugi. Aa, oleks äärepealt unustanud, seal etenduses mängivad mu metsaasukast sõbrad ka kaasa.
Näeme siis teatris ja võta sina ka oma sõbrad kaasa!
dets.
10
T
RAPLA KULTUURIKESKUSE EAKATE ISETEGEVUSLASTE KONTSERT
dets. 10 @ 18:00
dets.
11
K
Komöödiateatri etendus „Pimekohting“
dets. 11 @ 19:00

Jäta eelarvamused ja tule Pimekohtingule!

 Kolmapäeval, 11. detsembril kell 19 Rapla Kultuurikeskuses Komöödiateatri etendus „Pimekohting“.

Kes ei ihkaks enda kõrvale seda ainsat ja õiget! Aga kui elu pole sind veel unistuste kaasaga kokku viinud, jääb üle riskida pimekohtinguga. Pimekohting on nagu vene rulett, kus võid kaotada elu või hoopis võidukas bingomäng, mis teeb sind hoobilt rikkaks. Iial ei tea, kas kokkulepitud kohas ja kokkulepitud ajal ootab sind tütar või ema. Kui asi kapitaalselt kihva keerab, trehvad unistuste printsi asemel hoopis oma eksabikaasat. Samas võid komistada jackpotile – sent surmale võlgu miljonäri näol, kelle varandusele saad ilma suurema vaevata käpa peale panna.

 

Ka selle loo tegelased pole loobunud otsimast oma teist poolt. Milline on läbi nutivahendite loodud kujutluspilt, keda oodatakse, millisest kaasast unistatakse ja milline on reaalsus? Kas kehvem loodetust või hoopis parem? Soov õnne leida ei küsi vanusest, kehakujust ega rahakoti paksusest. Elu ongi ju üks suur loterii ja selle õnnelik võitja võid olla just sina!

 

Pimekohtingus leiab tapvat riski ja joovastavat seiklust – see on meie ajastu olulisim sotsiaalne innovatsioon. Seepärast visake telefonid käest ja sulgege Facebook, sest tänapäeva suurim väljakutse on humoorikas „Pimekohting“! Seda nägemata pole teil enam pisimatki lootust õnnelikuks paarisuhteks! Kaks näitlejat – Marika Korolev ja Henrik Normann – vahetavad käigupealt kostüüme ja parukaid ning astuvad üles kaheteistkümnes erinevas rollis.

 

Pilet 16/18€

 

 

dets.
13
R
Rapla Muusikakooli jõulukontsert
dets. 13 @ 18:00 – 19:00