RAPLA KULTUURIKESKUS

RAPLA KINO

Rapla kino asub Rapla Kultuurikeskuse renoveeritud hoone II korrusel (Tallinna mnt 17, Rapla linn), sissepääs siseõuest või keskväljakult. Meil on 126 mugavat kinotooli. Sissepääs ratastooliga võimalik.

Kinosaali saab kasutada koosolekuteks, konverentsideks, esinemisteks, sünnipäevadeks jne. Ekraaniesine põrandaala esinemisteks on ~11x11m2. Valgustehnika koosneb 12-st Avolites Quartz puldiga juhitavast prožektorist (4x RUSH MH 1 ja 8x RUSH MH 6). Võimalik kasutada suurt ja valgusküllast grimmiruumi koos pesemisvõimalusega.

Juhime teie tähelepanu:
FILMIDE ALGUS ON TÄPSELT KAVAS OLEVAL KELLAAJAL! Treilerid ja reklaamklipid on ENNE kavas olevat kellaaega.
NB! Kinokava võib muutuda sõltuvalt filmide linastusaja muutustest jmt.

28.10.2021:
Eestis hakkab kehtima üldine maskikandmise kohustus avalikes siseruumides. See tähendab, et alates homsest laieneb maskikandmise nõue ka kontrollitud tegevustele. Esmaspäevast peavad kontrollitud tegevustele pääsemiseks hakkama COVID tõendit esitama ka 12–17-aastased, erandina kehtib neile ka testitõend. COVID tõend hakkab kehtima üksnes koos isikut tõendava dokumendiga. Alates 1. novembrist peavad avalikud üritused ja tegevused lõppema kell 23. Erinevate tõendite kohta saab täpsemalt lugeda veebilehelt www.kriis.ee

Tavahind 5€ (eelmüük Piletimaailmast 5,50 €), soodushind 4€

Piletid eelmüügis ainult www.piletimaailm.com (otsing Rapla kino) internetist või kultuurikeskuse administraatori juures ja Rapla Keskraamatukogu Piletimaailma müügipunktis. 

Kui on vabu kohti, siis saab ka kohapealt 30 minutit enne seanssi pileteid osta!

Foto: Siim Solman