RAPLA KULTUURIKESKUS

Ugala lavastus “Moraal”

When:
20. oktoober 2016 @ 19:00
2016-10-20T19:00:00+03:00
2016-10-20T19:15:00+03:00

 

 

 

 

 

 

 

ugala

 

Hea teatrisõber,
meil on Sulle rõõmusõnumeid. 3.–8. oktoobril toimub Ugala teatripiletite soodusmüük. Piletid kõikidele etendustele üle Eesti on kampaania ajal 10 eurot. Ka RAPLA 20. oktoobri etendusele saab osta sooduspileteid PIletimaailmast ja Piletilevist. Kiirusta!

20. oktoobril kell 19 Ugala teatri etendus “Moraal”

Mängivad Adeele Sepp ja Rait Õunapuu

Muusikaline lavastus “Moraal”, žanrimääratlusega musical lecture, heidab humoorika pilgu teismeliste ajusagarate vahele, püüdes aru saada, milline on siis ikkagi see “päris teismeline”?

Teismeline on inimene vanuses 13-19 eluaastat. Mõiste pärineb inglise keelest, kus numbrid 13-19 omavad lõppu “teen” ja võeti kasutusele 1950. aastatel, mil kasvav jõukus viis lapsepõlve ja täiskasvanuea vahelise perioodi pikenemiseni. Need on faktid .
Aga mida see tähendab: olla teismeline? Teismeline oled siis, kui oled mässumeelne, trotslik, konfliktne, oma identiteeti otsiv, segane? Misasja? Või kui sa oled ülbe, laisk, ahne, vastik, kiimas ja armukade? Vaevalt!

Tänapäeva teismeliste puhul on kõige iseloomulikum, et ühist nimetajat ei ole.
See pole sul mingi Lutsu “Kevade”!

Seda Taani teatrirühmituse Mungo Park loodud provokatiivset teatriteksti on mängitud suure eduga paljudes Euroopa riikides. Ugala on oma lavastusse kaasanud ka Eesti räpiskeene tõusva tähe Mart Rauba ehk MC Lordi ja muusikakooslusestes Kali Briis Band ja vonKuusk tegutseva muusiku ning helilooja Kaarel Kuuse.

Selles lavastuses ei aeta ümmargust juttu. Siin öeldakse otse, tehakse puust ja punaseks ja räägitakse asjadest nii, nagu need on.

Kuidas sünnib Ugala teatri uuslavastus „Moraal“? Jälgi Instagramis:https://instagram.com/seepolesulmingilutsukevade/ 

Etendus on ühes vaatuses ja kestab 1 tund ning 30 minutit.
NB! Lavastus ei sobi alla 14-aastastele vaatajatele.

Pilet 11 / 14€