RAPLA KULTUURIKESKUS

ETENDUS JÄÄB ÄRA! Komöödiateatri etendus ”Pimekohting” Tammemäe Lauluväljakul

When:
24. juuli 2020 @ 19:00
2020-07-24T19:00:00+03:00
2020-07-24T19:15:00+03:00

24.07 Rapla „Pimekohtingu“ etendus jääb halva ilma
tõttu ära (prognoos: laussadu 95%). Samade piletitega
saab vaatama tulla 25.07 Aruküla Laululavale, 05.08
Keila Kultuurikeskusse (saalis sees) või 12.08
Tallinna Lauluväljakule (publik on vihma eest kaitstud
kaare all) algusega kell 19 – need etendused toimuvad
kindlasti olenemata ilmast. Pileteid ümber vahetama ei
pea. Vabandame ebamugavuste pärast, aga
Komöödiateater tuletab meelde ühte vana nalja: Eesti
suvi on küll külm ja vihmane, kuid õnneks lühike…

 

Jäta eelarvamused ja tule Pimekohtingule!

Kes ei ihkaks enda kõrvale seda ainsat ja õiget! Aga kui elu pole sind veel unistuste kaasaga kokku viinud, jääb üle riskida pimekohtinguga. Pimekohting on nagu vene rulett, kus võid kaotada elu või hoopis võidukas bingomäng, mis teeb sind hoobilt rikkaks. Iial ei tea, kas kokkulepitud kohas ja kokkulepitud ajal ootab sind tütar või ema. Kui asi kapitaalselt kihva keerab, trehvad unistuste printsi asemel hoopis oma eksabikaasat. Samas võid komistada jackpotile – sent surmale võlgu miljonäri näol, kelle varandusele saad ilma suurema vaevata käpa peale panna.

Nii otsivad ka selle loo kangelased oma unelmate kaaslast. Kui kõrged on ootused, kellest unistatakse ja milliseks kujuneb reaalsus? Kas loodetust kehvemaks või kõiki ootusi ületavaks? Soov õnne leida ei küsi vanusest, väljanägemisest ega rahakoti paksusest. Elu ongi loterii, mille õnnelik võitja võid olla just sina!

Pimekohtingus leiab tapvat riski ja joovastavat seiklust – see on meie ajastu olulisim sotsiaalne innovatsioon. Seepärast visake telefonid käest ja sulgege Facebook, sest tänapäeva suurim väljakutse on humoorikas „Pimekohting“! Seda nägemata pole teil enam pisimatki lootust õnnelikuks paarisuhteks! Kaks näitlejat – Marika Korolev ja Henrik Normann – vahetavad käigupealt kostüüme ja parukaid ning astuvad üles kaheteistkümnes värvikas rollis.  Teksti autor on Ivo Parbus, lavastaja Rednar Annus ja kunstnik Riina Andresen.

Kestus ca 2 h
Etendusel on 1 vaheaeg ca 20 min
Piletid: www.piletilevi.ee