RAPLA KULTUURIKESKUS

Ürituste kalender

sept.
28
N
Kinos film lastele “Veealune seiklus”
sept. 28 @ 17:00

28. septembril kell 17 Rapla Kultuurikeskuses film lastele “Veealune seiklus”. Pilet 3€

On 2100. aasta. Inimkond on hüljanud planeedi Maa ja kõikjal laiutab vaid lõputu ookean. Sügaval merepõhjas elavad kolm eriskummalist ja lahutamatut sõpra – Priit, Ivo ja Alice.
Kui ootamatu õnnetus hävitab sõprade kodu, võtavad nad ette ohtliku ja seiklusrikka teekonna, et leida omale uus kodupaik.

Oma teel satuvad nad hämmastavatesse paikadesse, nagu vee alla mattunud New Yorki ja ammu uppunud Titanicule. Uljatel seiklejatel tuleb rinda pista nii mõnegi kurjamiga. Kas sõpradel õnnestub leida uus kodu ja kuidas lõpeb nende veealune seiklus?

Film on dubleeritud eesti keelde ja sobib vaatamiseks igas vanuses filmisõpradele.

Kinodes alates: 9.06.2017
Filmi pikkus: 1h 32 min
 https://www.youtube.com/watch?v=3bg7Ijw2A1Q

 

Kinos mängufilm “Minu näoga onu”
sept. 28 @ 19:00

 

 

 

28. septembril kell 19 Rapla Kultuurikeskuse saalis film “Minu näoga onu”. Pilet 4€.
Žanr: Komöödia, draama
Alla 12 a. mittesoovitatav
Lahutusjärgses masenduses muusikakriitik Hugo soovib just oma elu hakata taas üles ehitama, kui tema ukse taha ilmub ootamatult tema isa, džässmuusik Raivo. Kiusliku loomuga vanamees teatab, et ta on kohe-kohe maist teekonda lõpetamas ja ootab ainsalt pojalt enda eest hoolitsemist. Kui aga meeste ellu ilmub atraktiivne psühhoterapeut Marian, hakkavad isa ja poeg naise tähelepanu pärast omavahel konkureerima.Vanal riukamehel Raivol õnnestub luua ridamisi piinlikke episoode, millega Hugo romantilised plaanid ära rikkuda. Andres Maimiku ja Katrin Maimiku tragikomöödia “Minu näoga onu” räägib pealesunnitud lähedusest, õnneotsingust ja andestamisest, pakkudes naeru läbi pisarate ja pisaraid läbi naeru.

Osades Rain Tolk, Roman Baskin, Evelin Võigemast, Maarja Mitt, Eve Kivi, Jarek Kasar, Carmen Mikiver jt.

Stsenaarium ja režii Katrin Maimik ja Andres Maimik.

Kinodes alates: 22.09.2017 Filmi pikkus: 1h 50 min
Lavastaja: Andres Maimik, Katrin Maimik
Osatäitjad: Rain Tolk, Roman Baskin, Evelin Võigemast, Maarja Mitt, Eve Kivi, Jarek Kasar, Carmen Mikiver

 

okt.
1
P
Muusikapäev Raplas
okt. 1 @ 16:00

Muusikapäev Raplas

  1. oktoobril kell 16:00 Rapla Kultuurikeskuses Kadri-Liis Kukk (sopran), Mihkel Järvi (klaver).

Eesti Muusikanõukogu korraldab Rahvusvahelise Muusikapäeva puhul 1. oktoobril üle-Eestilist kontserdiprogrammi juba viiendat aastat. Projekti missiooniks on muusikakultuuri propageerimine ning muusika hariduse ja muusiku elukutse tutvustamine. Kõik kontserdipaigad ning muusikud panustavad programmi vabatahtlikkuse alusel. Seega toimuvad ka  kõik kontserdid külastajatele tasuta. Muusikapäeva märksõna “Kuula!” kutsub sel päeval inimesi muusikat kuulama ja muusikale keskenduma. Päev on täis üllatusi ja elavat muusikat võib 1. oktoobril kohata ka seal, kus seda oodata ei oskaks.
Muusikapäeval toimub üle Eesti enam kui 100 tasuta kontserti ning need on jaotatud avalikeks ning asutusesisesteks kontsertideks. Muusikapäeva kommunikatsiooniplaan on lai ning kontsertide kajastust leidub erinevates kanalites. Päevale paneb punkti traditsiooniline muusikapreemiate tseremoonia Estonia kontserdisaalis, kus Eesti Kultuurkapitali helikunsti sihtkapital ja Eesti Muusikanõukogu jagavad silmapaistvatele muusikaelu tegelastele preemiad. Tseremooniat on kõigil huvilistel võimalik jälgida algusega kell 19 ETV otseülekande vahendusel.

Lisainfot leiab ka Muusikapäeva koduleheküljel ja facebooki lehelt:

www.muusikapäev.ee

https://www.facebook.com/rahvusvahelinemuusikapaev

 

 

okt.
2
E
2.-06.oktoober Raplamaa Ettevõtlusnädal
okt. 2 @ 12:30 – 17:00

2. oktoobril kell 12.30-17.00 kultuurikeskuse Kammersaalis Ekspordiseminar

(www.ettevotlusnadal.ee)

okt.
3
T
Viljandi Laste- ja Noorteteatri etendus „Kunskmoor ja kapten Trumm”.
okt. 3 @ 11:00