RAPLA KULTUURIKESKUS

Ürituste kalender

märts
29
P
Aiapidu lastele – jääb ära!
märts 29 @ 18:00 – 20:30
apr.
2
N
Doonoripäev
apr. 2 @ 10:00 – 15:00

 

Verekeskuse töötajad järgivad kõiki vajalikke hügieeninõudeid ja nakkuse ennetamise meetmeid. Doonoriks ootame muidugi ainult kõiki terveid inimesi, kes vastavad koroonaviiruse levikuperioodil doonoritele kehtestatud rangematele nõuetele (vt www.verekeskus.ee).

Vastavalt eriolukorra juhi peaminister Jüri Ratase suunisele on doonoritelt vere kogumiseks korraldatavad avalikud üritused lubatud.

apr.
4
L
Raplamaa Noorte Meeskoor 20- lükkub edasi
apr. 4 @ 16:00
apr.
5
P
Mustlastantsu- ja lauluetendus- toimub 27.09.2020!
apr. 5 @ 18:00

Mustlased on kirglikud inimesed ning nende rahvatants ja -muusika toob esile kirkaid emotsioone. Mustlaste pikk teekond Indiast Euroopasse, mis algas aastatuhat tagasi, on rikastatud paljude maade motiividega, mida nad läbisid, luues unikaalse heli ja pillimängu viisi. Suurepärane võimalus tutvuda mustlaste kultuuridega on külastada Mustlastantsu ansambli AL SOLi koostatud folklooriprogrammi “Romano Dyves” (eesti keeles – Romade Päev), mis on pühendatud Rahvusvahelisele romade päevale.

apr.
9
N
Jääääre kevadtuur: Rapla Kultuurikeskus-jääb ära
apr. 9 @ 19:00

Kevadsoojus on Jääääre liikuma pannud!
Talvel esitasid neli urbanfolkarit kava kaua aega riiulis seisnud lauludest, mis nüüd jõuavad paikadesse kus orkestril tol korral käimata jäi.
Kohtumiseni!