RAPLA KULTUURIKESKUS

Ürituste kalender

mai
8
K
Rock´n´jazz: Hendrik Sal-Saller
mai 8 @ 20:00

Kes siis ei teaks Hendrik Sal-Sallerit ning tema kirjutatud laule, mis on kõrvaussiks olnud paljudel juba pikki aastaid.
Rock´n´jazz keerab asja peapeale. Tavalise rokisaundi asemel liigutakse Eesti parimate jazz muusikute kaasabil hoopis maailma, kuhu Hendriku lood liiga tihti just ei astu. Rock kohtub jazziga. Lisaks uues võtmes Hendriku lugudele tulevad esitamisele ka maailma kullavaramusse kuuluvad jazz ja funk standardid.

HENDRIK SAL-SALLER (vokaal, kitarr)
ERKO LAURIMAA (kitarr)
RAIVO TAFENAU (saksofon)
JOEL REMMEL (klaver)
PEEDU KASS (bass)
KASPAR KALLUSTE (trummid)

Piletid on müügil Rapla Kultuurikeskuses. Kuni aprilli lõpuni on pileti hind 16 eurot, 1. maist alates 18 eurot. Piletite info ja broneerimine telefonil 48 90 955 või kohapealt!

mai
11
L
P. Kerese 30. mälestusturniir males
mai 11 @ 10:00
mai
15
K
Rakvere Teatri etendus “Kaks tosinat tulipunast roosi”
mai 15 @ 19:00

Armastab, ei armasta, armastab…

Marina ja Alberto on abielupaar, kes elavad Roomas. Katki on nende uksekell ja värskendamist vajab kooselu.

Just siis, kui Marina plaanib minna puhkusereisile, saabub salapärane kimp tulipunaseid roose. Algab müsteerium, millesse on lisaks abielupaarile segatud veel mitmed inimesed. Teadmatus tekitab uudishimu ning uudishimu avab väravad armastusele. Kuhu see kõik välja viib, on üllatuseks ka asjaosalistele endile.

Aeg-ajalt on kasulik lahus olla! See teeb mõlemale head! Muidu on oht igavuse küüsi langeda! On vaja pisut monotooniat lõhkuda. Abielu igapäevast rütmi! Sellest on vaja kõrvale hiilida, põgeneda! Just, see ongi ju moesõna! Põgeneda! Üks nädal vabadust! Näha uusi nägusid, tunda uusi emotsioone.

Lavastaja Giorgio Bongiovanni on Itaalia näitleja ja lavastaja, kes on andnud commedia dell’arte meistriklasse mitmel pool maailmas. Ta on töötanud nii filmis kui teatris, nii sõna- kui muusikateatris. Tema eelmine töö Eestis oli lavastus „Mirandolina” VAT Teatris.
Lavastaja Giorgio Bongiovanni (Itaalia)
Kunstnik Maria Carla Ricotti (Itaalia)
Valgus Arne Maasi
Osades Liisa Aibel, Margus Grosnõi, Silja Miks, Eduard Salmistu.

mai
21
T
We Dance Tantsustuudio kevadkontsert
mai 21 @ 17:00
mai
24
R
Rapla Muusikakooli kevadkontsert
mai 24 @ 18:00