RAPLA KULTUURIKESKUS

Ürituste kalender

apr.
2
E
Rapla Vallavalitsus annab rendile Rapla Kultuurikeskuses asuvad kohvikuruumid
apr. 2 @ 15:00 – apr. 30 @ 17:00

Rapla Vallavalitsus annab rendile Rapla Kultuurikeskuses asuvad kohvikuruumid

Rapla Vallavalitsus annab eelläbirääkimistega pakkumise korras kohvikuteenuse osutamiseks eeldatavalt alates 02.01.2019 kolmeks aastaks tasu eest kasutusse Raplas Tallinna mnt 17 (Rapla Kultuurikeskus) paikneva hoone esimesel korrusel asuvad kohvikuruumid üldpinnaga kokku 105m²  ning tasuta kasutamiseks avalikud õueterrassid keskväljaku poole suurusega 85,56 m² ja siseõues suurusega 27,8 m².

Pakkuja peab arvestama valmisolekuga teenindada vajadusel kultuurikeskuses toimuvaid sündmusi (sh väljaspool kohviku lahtiolekuaega).

Renditavate pindadega on võimalik tutvuda  16. ja 17. aprillil 2018. Info telefonil 52 90 853 või e-posti teel kultuurikeskus@rapla.ee. Kontaktisik Age Rebel.

Pakkumisest võivad osa võtta kõik füüsilised ja juriidilised isikud, kellel on õigus sõlmida vastavaid  rendilepinguid.

Pakkumised tuleb tuua hiljemalt 30. aprilliks 2018 Rapla Vallavalitsuse kantseleisse või saata tähitud kirja teel aadressil Viljandi mnt 17, Rapla 79 511, Rapla Vallavalitsus.

Pakkumine peab sisaldama vähemalt järgmist informatsiooni:

  1. pakkuja nimi, äriregistrikood, asukoht;
  2. ruumide eest kuus pakutav numbrite ja sõnadega kirjutatud rendisumma eurodes (koos käibemaksuga);
  3. köögi-, kohviku- ja terrassiinventari eest kuus pakutav numbrite ja sõnadega kirjutatud rendisumma eurodes (koos käibemaksuga);
  4. visioon kohvikuteenuse pakkumisest;
  5. näidismenüü kohvikus pakutavast;
  6. eelnev kohvikuteenuse osutamise kogemuse kirjeldus;
  7. tõend maksuvõlgnevuste puudumise kohta;
  8. planeeritud kohviku lahtiolekuajad;
  9. soovituslik nimi kohvikule;
  10. pakkumise esitaja allkiri.

Vestlusvoorud pakkujatega toimuvad 9. mail 2018 eraldi kokkuleppel.

Pakkumise võitja selgitamise aluseks on osavõtja eelnev kogemus, pakutavad tingimused teenuse osutamiseks, teenuse pakkuja visioon.

Rapla Vallavalitsus teeb otsuse ruumide rendile andmiseks hiljemalt 11. maiks 2018 ning sellest tulemusest teavitatakse kõiki pakkujaid kolme tööpäeva jooksul.

apr.
22
P
Rapla Maakonna Noorte Puhkpilliorkestri kontsert
apr. 22 @ 15:00
mai
3
N
Kinos film Portugal
mai 3 @ 19:00

3. mail kell 19 Rapla Kultuurikeskuse

Kinos film Portugal (2018)

Draama

Alla 12 a. mittesoovitatav

“Portugal” on sügav ja sume nagu suveöö, see on füüsiline kulg ja vaimne rännak, mille sihtmärgiks ei ole vaid geograafiline punkt maakaardil.

Karina ja Martin on vabaabielus elavad lapsevanemad, kelle omavahelises armastuses pole põhjust kahelda. Aga kui hing ihkab midagi veel, mingit seletamatut kõdi, saavad alguse sündmused, kus miski pole enam endine. See on lugu suurest igatsusest millegi järele, mida ei ole veel tundnud või mida võib-olla isegi ei eksisteeri.

Järgides oma sisemist tungi algab otsingute teekond, mis on mänguline, muhe, läbinisti inimlik, täis eksimise ja uuesti alustamise võimalusi ning värvikaid karaktereid, kes kõik on teel ja kel kõigil on üks eesmärk – leida õnn.

“Portugal” vaatleb tänapäeva inimest, kelle tasakaalupunkt on paigast nihkunud. Kelle isiklikku ruumi on kogunenud kõike rohkem kui mahub.

Kergelt koomiliste sugemetega seikluslik draama on tunnustatud näitleja ja teatrilavastaja Lauri Lagle esimene täispikk mängufilm, mille peaosalisi kehastavad näitlejad Mirtel Pohla ja Margus Prangel.

Lavastaja: Lauri Lagle

Osatäitjad: Mirtel Pohla, Margus Prangel, Elmo Nüganen, Taavi Eelmaa, Jarmo Reha, Anne Türnpu, Helena-Merzin Tamm, Meelis Rämmeld, Eva Koldits, Inga Salurand, Gert Raudsep, Jörgen Liik, Volli Käro, Lauri Kaldoja, Jaan Rekkor.

Kinodes alates: 13.04.2018

Filmi pikkus: 1h 52 min

 

mai
4
R
Monoetendus “Meie oleme vaesed mehed”
mai 4 @ 18:00

 

mai
5
L
Rapla Poistekoor 20, juubelikontsert
mai 5 @ 13:00